
Jason Manford
OyuncuÖne Çıkan Yapımlar
22
Film
68
Dizi
Jason Manford Çalıştığı Türler
Jason Manford Filmleri

Curtains
2020 · Lieutenant Frank Cioffi
★ 5.8Tinsel Town
2025 · David
★ 6.4Dying Laughing
2017 · Self
★ 9.0The Big Night In
2020 · Self
★ 5.0Jason Manford: First World Problems
2014 · Himself

The Secret Policeman's Ball 2008
2008
★ 6.9Tommy Cooper: Not Like That, Like This
2014 · Ken Brooke
★ 3.0Have I Got Sport for You
2025 · Self - Host

Les Dawson Lost Tapes
2021 · Self

Freddie and Jason: Two Men in a Tent
2022 · Self - Presenter
★ 6.8Steve Coogan: The Inside Story
2009 · Self
★ 3.0Jason Manford: Live at the Manchester Apollo
2009 · himself

Big Night of Musicals 2026 by the National Lottery
2026

Big Night of Musicals 2022 by the National Lottery
2022 · Self - Presenter
★ 5.0Eurovision Calling: Jason and Chelcee’s Ultimate Guide
2023 · Self

Big Night of Musicals 2023 by the National Lottery
2023 · Host

Big Night of Musicals 2024 by the National Lottery
2024 · Host
★ 7.3Jason Manford: Live
2011 · Himself

The Royal Variety Performance 2020
2020 · Self - Host

Big Night of Musicals 2025 by the National Lottery
2025 · Self
★ 3.5Jason Manford's Muddle Class
2020 · Himself
★ 3.0Jason Manford: Recent Nostalgia
2022 · Self
Jason Manford Dizileri
★ 7.2The Graham Norton Show
2007 · Self
★ 7.4Death in Paradise
2011 · Craig Mackenzie
★ 7.6Top Gear
2002 · Self
★ 7.5Shameless
2004 · Security Guard
★ 7.9QI
2003 · Self
★ 7.2Have I Got News for You
1990 · Self - Host
★ 7.2Have I Got News for You
1990 · Self
★ 4.4The One Show
2006 · Self - Presenter
★ 4.4The One Show
2006 · Self
★ 7.8Would I Lie to You?
2007 · Self
★ 7.4Ripper Street
2012 · Alexander Le Cheyne
★ 7.0Never Mind the Buzzcocks
1996 · Self - Panellist
Jason Manford Fotoğraf Galerisi
Jason Manford Hakkında
Jason Manford hakkında merak edilen tüm bilgiler bu sayfada bir arada. Jason Manford kaç yaşında, Jason Manford biyografisi, Jason Manford filmleri, Jason Manford dizileri, Jason Manford Instagram hesabı, Jason Manford sosyal medya hesapları, Jason Manford fotoğraf galerisi ve daha fazlası için filmyorumlari.com.tr Jason Manford sayfasını inceleyebilirsiniz. Jason Manford, 26 Mayıs 1981 doğumlu 45 yaşında bir oyuncu. Doğum yeri Salford, Greater Manchester, England. Jason Manford kariyerinde 22 filmde ve 68 dizide yer almıştır. Jason Manford filmleri ve dizileri arasında en bilinen yapımlar olarak Curtains, Tinsel Town, The Graham Norton Show yer alıyor. Jason Manford Instagram hesabını takip etmek, Jason Manford sosyal medya hesaplarına ulaşmak ve Jason Manford fotoğraf galerisini incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Jason Manford hakkında en yeni projeler, Jason Manford filmleri, Jason Manford dizileri ve son haberler için filmyorumlari.com.tr Jason Manford sayfasını takip edebilirsiniz.
Jason Manford Hakkında Sık Sorulan Sorular
Jason Manford kimdir?
Jason Manford, Salford, Greater Manchester, England doğumlu bir oyuncu olarak tanınmaktadır.
Jason Manford nereli?
Jason Manford, Salford, Greater Manchester, England doğumludur.
Jason Manford kaç yaşında?
Jason Manford, 45 yaşındadır (26 Mayıs 1981 doğumlu).
Jason Manford burcu nedir?
Jason Manford, İkizler burcudur.
Jason Manford hangi filmlerde oynadı?
Jason Manford toplam 22 filmde yer aldi. Bilinen filmleri arasında Curtains, Tinsel Town, Dying Laughing, The Big Night In, Jason Manford: First World Problems bulunuyor.
Jason Manford hangi dizilerde oynadi?
Jason Manford toplam 68 dizide yer aldi. Bilinen dizileri arasinda The Graham Norton Show, Death in Paradise, Top Gear, Shameless, QI bulunuyor.
Jason Manford son projesi nedir?
Jason Manford son olarak 2026 yapimi Big Night of Musicals 2026 by the National Lottery adli film ile ekranlarda yer aldı.
Jason Manford en yüksek puanlı filmi hangisi?
Jason Manford kariyerinde en yuksek puan alan filmi The Big Night In (2020). TMDb'de 9.0/10 puan almıştır.
Jason Manford kariyerine ne zaman başladı?
Jason Manford, 1980 yilinda ilk projesinde yer alarak kariyerine başladı.
Jason Manford filmlerinin TMDb puan ortalaması kac?
Jason Manford filmlerinin TMDb puan ortalaması 5.4/10. Toplam 12 filmi puanlandırılmıştır.

