
Stuart Hall
Oyuncu20
Film
2
Dizi
Stuart Hall Çalıştığı Türler
Stuart Hall Filmleri
★ 6.1White Riot
2020 · Himself - Archival Material

Language is the Key
1985 · Himself
★ 7.2Frantz Fanon: Black Skin, White Mask
1996 · Himself
★ 2.0The Homecoming: A Short Film About Ajamu
1996 · Himself

The Unfinished Conversation
2013 · himself
★ 10.0Black and White in Colour
1992 · Narrator / Self
★ 5.1Looking for Langston
1989 · British (voice)
★ 8.0Stuart Hall: Representation & the Media
1997 · Himself

Catch a Fire
1996 · Self
★ 5.7The Spectre of Marxism
1983 · Self
★ 4.6The Stuart Hall Project
2013
★ 8.0It Ain’t Half Racist, Mum
1979 · Himself

Breaking Point – The Sus Law Controversy
1978 · Himself

CLR James Talking to Stuart Hall
1984 · Himself

Personally Speaking: A Long Conversation with Stuart Hall
2009

The Last Interview: Stuart Hall on the Politics of Cultural Studies
2016

Stuart Hall: Through the Prism of an Intellectual Life
2021

Stuart Hall: The Origins of Cultural Studies
2006

Speaking with the Dead: Bill Schwarz on Preparing Stuart Hall’s Posthumous Memoir
2018

Stuart Hall: Race, The Floating Signifier
1997 · Himself
Stuart Hall Dizileri
Stuart Hall Fotoğraf Galerisi
Stuart Hall Hakkında
Stuart Hall hakkında merak edilen tüm bilgiler bu sayfada bir arada. Stuart Hall kaç yaşında, Stuart Hall biyografisi, Stuart Hall filmleri, Stuart Hall dizileri, Stuart Hall Instagram hesabı, Stuart Hall sosyal medya hesapları, Stuart Hall fotoğraf galerisi ve daha fazlası için filmyorumlari.com.tr Stuart Hall sayfasını inceleyebilirsiniz. Stuart Hall, 3 Şubat 1932 doğumlu bir oyuncu. Doğum yeri Kingston, Jamaica. Stuart Hall kariyerinde 20 filmde ve 2 dizide yer almıştır. Stuart Hall filmleri ve dizileri arasında en bilinen yapımlar olarak White Riot, Language is the Key, Redemption Song yer alıyor. Stuart Hall Instagram hesabını takip etmek, Stuart Hall sosyal medya hesaplarına ulaşmak ve Stuart Hall fotoğraf galerisini incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Stuart Hall hakkında en yeni projeler, Stuart Hall filmleri, Stuart Hall dizileri ve son haberler için filmyorumlari.com.tr Stuart Hall sayfasını takip edebilirsiniz.
Stuart Hall Hakkında Sık Sorulan Sorular
Stuart Hall kimdir?
Stuart Hall, Kingston, Jamaica doğumlu bir oyuncu olarak tanınmaktadır.
Stuart Hall nereli?
Stuart Hall, Kingston, Jamaica doğumludur.
Stuart Hall hangi filmlerde oynadı?
Stuart Hall toplam 20 filmde yer aldi. Bilinen filmleri arasında White Riot, Language is the Key, Frantz Fanon: Black Skin, White Mask, The Homecoming: A Short Film About Ajamu, The Unfinished Conversation bulunuyor.
Stuart Hall hangi dizilerde oynadi?
Stuart Hall toplam 2 dizide yer aldi. Bilinen dizileri arasinda Redemption Song, Windrush bulunuyor.
Stuart Hall son projesi nedir?
Stuart Hall son olarak 2021 yapimi Stuart Hall: Through the Prism of an Intellectual Life adli film ile ekranlarda yer aldı.
Stuart Hall en yüksek puanlı filmi hangisi?
Stuart Hall kariyerinde en yuksek puan alan filmi Black and White in Colour (1992). TMDb'de 10.0/10 puan almıştır.
Stuart Hall kariyerine ne zaman başladı?
Stuart Hall, 1978 yilinda ilk projesinde yer alarak kariyerine başladı.
Stuart Hall filmlerinin TMDb puan ortalaması kac?
Stuart Hall filmlerinin TMDb puan ortalaması 6.3/10. Toplam 9 filmi puanlandırılmıştır.


