
Wayne Shorter
OyuncuÖne Çıkan Yapımlar
36
Film
6
Dizi
Wayne Shorter Çalıştığı Türler
Wayne Shorter Filmleri
★ 6.4Miles Davis: Zamanın Ötesinde
2016 · Live Concert Band
★ 7.1Miles Davis: Birth of the Cool
2019 · Self - Musician
★ 7.3Chasing Trane
2017 · Self - Musician

Universe
2020
★ 4.3Love Crimes
1992 · Jazz Quartet
★ 4.0Avant minuit
1986 · Self (archive footage)
★ 7.0I Called Him Morgan
2016 · Self
★ 4.5Weather Report: Live in Offenbach 1978
1978 · Himself
★ 6.7Blue Note Records: Beyond the Notes
2019 · Self
★ 7.5Jaco
2015 · Self

Weather Report Live In Tokyo
1984 · himself
★ 8.1It Must Schwing - Die Blue Note Story
2018 · Self
★ 7.0Santana: Hymns for Peace - Live at Montreux
2004
★ 5.9Joni Mitchell: Woman of Heart and Mind
2003 · Self

Santana: In Concert
2005 · Self - Saxophone
★ 7.9Elis & Tom: Só Tinha de Ser com Você
2023 · Self
★ 6.6Classic Albums: Steely Dan - Aja
1999 · Self
★ 7.0Santana: Supernatural Live
2000 · Self
★ 4.0The World According to John Coltrane
1990 · Himself
★ 10.0Wayne Shorter: Live at Montreux 1996
1996 · Saxophone
★ 6.0Marcus
2015 · Self

Miles Davis Quintet – Live In Copenhagen & Rome 1969
· Tenor Saxophone, Soprano Saxophone
★ 8.0The Language of the Unknown: A Film About the Wayne Shorter Quartet
2012

The Blue Note Collection - The Manhattan Project
1990 · Sax soprano
Wayne Shorter Dizileri
Wayne Shorter Fotoğraf Galerisi
Wayne Shorter Hakkında
Wayne Shorter hakkında merak edilen tüm bilgiler bu sayfada bir arada. Wayne Shorter kaç yaşında, Wayne Shorter biyografisi, Wayne Shorter filmleri, Wayne Shorter dizileri, Wayne Shorter Instagram hesabı, Wayne Shorter sosyal medya hesapları, Wayne Shorter fotoğraf galerisi ve daha fazlası için filmyorumlari.com.tr Wayne Shorter sayfasını inceleyebilirsiniz. Wayne Shorter, 25 Ağustos 1933 doğumlu bir oyuncu. Doğum yeri Newark, New Jersey, U.S.. Wayne Shorter kariyerinde 36 filmde ve 6 dizide yer almıştır. Wayne Shorter filmleri ve dizileri arasında en bilinen yapımlar olarak Miles Davis: Zamanın Ötesinde, Miles Davis: Birth of the Cool, The Late Show with Stephen Colbert yer alıyor. Wayne Shorter Instagram hesabını takip etmek, Wayne Shorter sosyal medya hesaplarına ulaşmak ve Wayne Shorter fotoğraf galerisini incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Wayne Shorter hakkında en yeni projeler, Wayne Shorter filmleri, Wayne Shorter dizileri ve son haberler için filmyorumlari.com.tr Wayne Shorter sayfasını takip edebilirsiniz.
Wayne Shorter Hakkında Sık Sorulan Sorular
Wayne Shorter kimdir?
Wayne Shorter, Newark, New Jersey, U.S. doğumlu bir oyuncu olarak tanınmaktadır.
Wayne Shorter nereli?
Wayne Shorter, Newark, New Jersey, U.S. doğumludur.
Wayne Shorter hangi filmlerde oynadı?
Wayne Shorter toplam 36 filmde yer aldi. Bilinen filmleri arasında Miles Davis: Zamanın Ötesinde, Miles Davis: Birth of the Cool, Chasing Trane, Universe, Love Crimes bulunuyor.
Wayne Shorter hangi dizilerde oynadi?
Wayne Shorter toplam 6 dizide yer aldi. Bilinen dizileri arasinda The Late Show with Stephen Colbert, Great Performances, StarTalk with Neil deGrasse Tyson, The Kennedy Center Honors, Classic Albums bulunuyor.
Wayne Shorter son projesi nedir?
Wayne Shorter son olarak 2023 yapimi Elis & Tom: Só Tinha de Ser com Você adli film ile ekranlarda yer aldı.
Wayne Shorter en yüksek puanlı filmi hangisi?
Wayne Shorter kariyerinde en yuksek puan alan filmi Wayne Shorter: Live at Montreux 1996 (1996). TMDb'de 10.0/10 puan almıştır.
Wayne Shorter kariyerine ne zaman başladı?
Wayne Shorter, 1964 yilinda ilk projesinde yer alarak kariyerine başladı.
Wayne Shorter filmlerinin TMDb puan ortalaması kac?
Wayne Shorter filmlerinin TMDb puan ortalaması 6.7/10. Toplam 22 filmi puanlandırılmıştır.






