
Roger Hodgson
OyuncuÖne Çıkan Yapımlar
22
Film
5
Dizi
Roger Hodgson Filmleri
★ 7.2La TV des 70's : Quand Giscard était président
2022 · Self (archive footage)
★ 7.6Concert for Diana
2007 · Self
★ 8.0Roger Hodgson: Live At Jazz Open Stuttgart
2013 · Self

Best of Night of the Proms Vol. 5
2011 · Self
★ 7.0Extremes
1971 · Self
★ 8.0Supertramp: Crime of the Century in Concert at Hammersmith Odeon 1975
2026 · Self
★ 8.5Roger Hodgson - Take the Long Way Home - Live in Montreal
2006 · Self - lead vocals, piano, keyboards, acoustic guitar
★ 5.3Supertramp - Live in Munich, Germany
1983 · Self - Vocals, Guitars, Keyboards

Supertramp - The Story So Far...
2002 · Self

Best of Night of the Proms Vol. 1
2005 · Self

Roger Hodgson: Live in Bulgaria
2014 · Self - Primary Artist

Supertramp: In Performance
2006

Supertramp - Breakfast in America
2013 · Self - Vocals, Keyboards, Guitar
★ 8.0Supertramp - BBC in Concert
1977 · Self - guitar, keyboards, vocals
★ 7.5Supertramp : Live in Paris '79
2012 · Self - Vocals, Guitars and Keyboards Songwriter

Roger Hodgson - Baloise Session 2008
2008 · Self

Supertramp: Live in Toronto
1983 · Self
★ 8.0Inside Supertramp 1974-1978
2004 · Self - Guitar

Pur & Friends: Live auf Schalke 2010
2010 · Self

Best of Night of the Proms Vol. 4
2010 · self

Supertramp - Crime of the Century
2014 · Self

Best of Night of the Proms Vol. 3
2008 · Self
Roger Hodgson Dizileri
Roger Hodgson Fotoğraf Galerisi
Roger Hodgson Hakkında
Roger Hodgson hakkında merak edilen tüm bilgiler bu sayfada bir arada. Roger Hodgson kaç yaşında, Roger Hodgson biyografisi, Roger Hodgson filmleri, Roger Hodgson dizileri, Roger Hodgson Instagram hesabı, Roger Hodgson sosyal medya hesapları, Roger Hodgson fotoğraf galerisi ve daha fazlası için filmyorumlari.com.tr Roger Hodgson sayfasını inceleyebilirsiniz. Roger Hodgson, 21 Mart 1950 doğumlu 76 yaşında bir oyuncu. Doğum yeri Portsmouth, Hampshire, England, UK. Roger Hodgson kariyerinde 22 filmde ve 5 dizide yer almıştır. Roger Hodgson filmleri ve dizileri arasında en bilinen yapımlar olarak La TV des 70's : Quand Giscard était président, Concert for Diana, Champs-Elysées yer alıyor. Roger Hodgson Instagram hesabını takip etmek, Roger Hodgson sosyal medya hesaplarına ulaşmak ve Roger Hodgson fotoğraf galerisini incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Roger Hodgson hakkında en yeni projeler, Roger Hodgson filmleri, Roger Hodgson dizileri ve son haberler için filmyorumlari.com.tr Roger Hodgson sayfasını takip edebilirsiniz.
Roger Hodgson Hakkında Sık Sorulan Sorular
Roger Hodgson kimdir?
Roger Hodgson, Portsmouth, Hampshire, England, UK doğumlu bir oyuncu olarak tanınmaktadır.
Roger Hodgson nereli?
Roger Hodgson, Portsmouth, Hampshire, England, UK doğumludur.
Roger Hodgson kaç yaşında?
Roger Hodgson, 76 yaşındadır (21 Mart 1950 doğumlu).
Roger Hodgson burcu nedir?
Roger Hodgson, Koç burcudur.
Roger Hodgson hangi filmlerde oynadı?
Roger Hodgson toplam 22 filmde yer aldi. Bilinen filmleri arasında La TV des 70's : Quand Giscard était président, Concert for Diana, Roger Hodgson: Live At Jazz Open Stuttgart, Best of Night of the Proms Vol. 5, Extremes bulunuyor.
Roger Hodgson hangi dizilerde oynadi?
Roger Hodgson toplam 5 dizide yer aldi. Bilinen dizileri arasinda Champs-Elysées, Midi Première, Les Rendez-vous du dimanche, Canadian Idol, ヤング・ミュージック・ショー bulunuyor.
Roger Hodgson son projesi nedir?
Roger Hodgson son olarak 2026 yapimi Supertramp: Crime of the Century in Concert at Hammersmith Odeon 1975 adli film ile ekranlarda yer aldı.
Roger Hodgson en yüksek puanlı filmi hangisi?
Roger Hodgson kariyerinde en yuksek puan alan filmi Roger Hodgson - Take the Long Way Home - Live in Montreal (2006). TMDb'de 8.5/10 puan almıştır.
Roger Hodgson kariyerine ne zaman başladı?
Roger Hodgson, 1971 yilinda ilk projesinde yer alarak kariyerine başladı.
Roger Hodgson filmlerinin TMDb puan ortalaması kac?
Roger Hodgson filmlerinin TMDb puan ortalaması 7.5/10. Toplam 10 filmi puanlandırılmıştır.








