
Gene Okerlund
Oyuncu73
Film
29
Dizi
Gene Okerlund Çalıştığı Türler
Gene Okerlund Filmleri
★ 5.3Şeytan Çıkaran
1990 · Himself
★ 5.2Güreş Zamanı
2000 · Gene Okerlund
★ 7.3Andre the Giant
2018 · Self
★ 4.7Devlerin Savaşı
1989 · Commentator #2
★ 9.0My Way: The Life and Legacy of Pat Patterson
2021 · Gene Okerlund
★ 7.7WWE Survivor Series 1990
1990 · 'Mean' Gene Okerlund
★ 7.8The Greatest Wrestling Stars of the '80s
2005 · Self
★ 7.9WWE: Hulk Hogan: The Ultimate Anthology
2006 · 'Mean' Gene Okerlund
★ 7.5WWE: The Best of Saturday Night's Main Event
2009

Macho Madness
1988 · "Mean" Gene Okerlund
★ 6.6WWE Royal Rumble 1988
1988 · "Mean" Gene Okerlund

WCW All Nighter 1995
1995
★ 6.1The Self Destruction of the Ultimate Warrior
2005 · Himself

WWE Smack 'Em Whack 'Em
1993 · "Mean" Gene Okerlund

WWE SummerSlam Spectacular 1993
1993 · 'Mean' Gene Okerlund

Jake "The Snake" Roberts
1987 · "Mean" Gene Okerlund
★ 6.0Wrestling's Biggest, Smallest, Strangest, Strongest!
1985 · "Mean" Gene Okerlund
★ 10.0WWE: The Best of WWE Confidential, Vol. 1
2003

WWE Grudge Match
1986 · "Mean" Gene Okerlund

WWE Funniest Moments
1991 · "Mean" Gene Okerlund
★ 7.7Hollywood Hulk Hogan: Hulk Still Rules
2002 · Himself
★ 4.5Hulk Hogan: Real American
1989 · "Mean" Gene Okerlund
★ 4.8Timemaster
1995 · Bob

Warrior's Greatest Matches
2014 · "Mean" Gene Okerlund (Archive Footage)
Gene Okerlund Dizileri
★ 6.8WWE Raw
1993 · 'Mean' Gene Okerlund
★ 7.5A Takımı
1983 · Mean Gene
★ 7.5WWE Friday Night SmackDown
1999 · Gene Okerlund
★ 9.0Tuesday Night Titans
1984 · Gene Okerlund (Voice Of)
★ 9.0Tuesday Night Titans
1984 · Gene Okerlund (Interviewer)
★ 9.0Tuesday Night Titans
1984 · "Mean" Gene Okerlund
★ 9.0Tuesday Night Titans
1984 · Gene Okerlund
★ 7.2WWF Superstars
1986 · "Mean" Gene Okerlund
★ 8.3WWE Saturday Night's Main Event
1985 · “Mean Gene" Okerlund
★ 8.3WWE Saturday Night's Main Event
1985 · Gene Okerlund (Interviewer)
★ 8.3WWE Saturday Night's Main Event
1985 · "Mean" Gene Okerlund
★ 6.8WWF Wrestling Challenge
1986 · Gene Okerlund
Gene Okerlund Fotoğraf Galerisi
Gene Okerlund Hakkında
Gene Okerlund hakkında merak edilen tüm bilgiler bu sayfada bir arada. Gene Okerlund kaç yaşında, Gene Okerlund biyografisi, Gene Okerlund filmleri, Gene Okerlund dizileri, Gene Okerlund Instagram hesabı, Gene Okerlund sosyal medya hesapları, Gene Okerlund fotoğraf galerisi ve daha fazlası için filmyorumlari.com.tr Gene Okerlund sayfasını inceleyebilirsiniz. Gene Okerlund, 29 Kasım 1942 doğumlu bir oyuncu. Doğum yeri Robbinsdale, Minnesota, USA. Gene Okerlund kariyerinde 73 filmde ve 29 dizide yer almıştır. Gene Okerlund filmleri ve dizileri arasında en bilinen yapımlar olarak Şeytan Çıkaran, Güreş Zamanı, WWE Raw yer alıyor. Gene Okerlund Instagram hesabını takip etmek, Gene Okerlund sosyal medya hesaplarına ulaşmak ve Gene Okerlund fotoğraf galerisini incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Gene Okerlund hakkında en yeni projeler, Gene Okerlund filmleri, Gene Okerlund dizileri ve son haberler için filmyorumlari.com.tr Gene Okerlund sayfasını takip edebilirsiniz.
Gene Okerlund Hakkında Sık Sorulan Sorular
Gene Okerlund kimdir?
Gene Okerlund, Robbinsdale, Minnesota, USA doğumlu bir oyuncu olarak tanınmaktadır.
Gene Okerlund nereli?
Gene Okerlund, Robbinsdale, Minnesota, USA doğumludur.
Gene Okerlund hangi filmlerde oynadı?
Gene Okerlund toplam 73 filmde yer aldi. Bilinen filmleri arasında Şeytan Çıkaran, Güreş Zamanı, Andre the Giant, Devlerin Savaşı, My Way: The Life and Legacy of Pat Patterson bulunuyor.
Gene Okerlund hangi dizilerde oynadi?
Gene Okerlund toplam 29 dizide yer aldi. Bilinen dizileri arasinda WWE Raw, A Takımı, WWE Friday Night SmackDown, Tuesday Night Titans, Tuesday Night Titans bulunuyor.
Gene Okerlund son projesi nedir?
Gene Okerlund son olarak 2022 yapimi Biography: Wrestlemania I adli film ile ekranlarda yer aldı.
Gene Okerlund en yüksek puanlı filmi hangisi?
Gene Okerlund kariyerinde en yuksek puan alan filmi WWE: The Best of WWE Confidential, Vol. 1 (2003). TMDb'de 10.0/10 puan almıştır.
Gene Okerlund kariyerine ne zaman başladı?
Gene Okerlund, 1973 yilinda ilk projesinde yer alarak kariyerine başladı.
Gene Okerlund filmlerinin TMDb puan ortalaması kac?
Gene Okerlund filmlerinin TMDb puan ortalaması 7.7/10. Toplam 33 filmi puanlandırılmıştır.

